DD1274AS-H-150M=P3
5S-DD1274AS-H-150M=P3
DD1274AS-H-150M=P3
FIXED IND 15UH 3.9A 42.3 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.9A
Q @ Freq:6.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:42.3 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"