DD1274AS-H-100M=P3
5S-DD1274AS-H-100M=P3
DD1274AS-H-100M=P3
FIXED IND 10UH 4.4A 30.4 MOHM
Product Description
Series:DEM10050C
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.4A
Q @ Freq:8.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:30.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"