DD1217AS-H-4R7N=P3
5S-DD1217AS-H-4R7N=P3
DD1217AS-H-4R7N=P3
FIXED IND 4.7UH 6.3A 18 MOHM
Product Description
Series:DEM8045C
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):6.3A
Q @ Freq:9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:18 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.177"" (4.50mm)"