Fixed InductorsMurata Electronics North America DD1217AS-H-470M=P3
DD1217AS-H-470M=P3
5S-DD1217AS-H-470M=P3
DD1217AS-H-470M=P3
FIXED IND 47UH 1.8A 204 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.8A |
| Q @ Freq: | 2.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 204 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.177"" (4.50mm)" |