DD1217AS-H-220M=P3
5S-DD1217AS-H-220M=P3
DD1217AS-H-220M=P3
FIXED IND 22UH 2.4A 93.6 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.4A
Q @ Freq:3.9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:93.6 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.177"" (4.50mm)"