DD1217AS-H-1R5N=P3
5S-DD1217AS-H-1R5N=P3
DD1217AS-H-1R5N=P3
FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):9.4A
Q @ Freq:15A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:7.6 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.177"" (4.50mm)"