DD1217AS-H-150M=P3
5S-DD1217AS-H-150M=P3
DD1217AS-H-150M=P3
FIXED IND 15UH 3.5A 52.8 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.5A
Q @ Freq:4.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:52.8 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.177"" (4.50mm)"