DD1217AS-H-100M=P3
5S-DD1217AS-H-100M=P3
DD1217AS-H-100M=P3
FIXED IND 10UH 3.9A 39.6 MOHM
Product Description
Series:DEM8045C
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.9A
Q @ Freq:5.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:39.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.177"" (4.50mm)"