DC630R-823K
5S-DC630R-823K
DC630R-823K
FIXED IND 82UH 3.44A 83 MOHM TH
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.44A |
| Q @ Freq: | 7.6A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 83 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.630"" Dia (16.00mm)","0.830"" (21.08mm)" |