DC630R-822M
5S-DC630R-822M
DC630R-822M
FIXED IND 8.2UH 10A 9 MOHM TH
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 8.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10A |
| Q @ Freq: | 24A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 9 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.630"" Dia (16.00mm)","0.830"" (21.08mm)" |