DC630R-683K
5S-DC630R-683K
DC630R-683K
FIXED IND 68UH 3.57A 77 MOHM TH
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.57A |
| Q @ Freq: | 8.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 77 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.630"" Dia (16.00mm)","0.830"" (21.08mm)" |