DC630R-682M
5S-DC630R-682M
DC630R-682M
FIXED IND 6.8UH 10.5A 8 MOHM TH
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10.5A |
| Q @ Freq: | 26A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.630"" Dia (16.00mm)","0.830"" (21.08mm)" |