CW201212-2N2J
5S-CW201212-2N2J
CW201212-2N2J
FIXED IND 2.2NH 600MA 60 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 2.2nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 60 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 1GHz |
| Operating Temperature: | 6GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.083"" L x 0.059"" W (2.10mm x 1.50mm)","0.059"" (1.50mm)" |