CW201212-15NJ
5S-CW201212-15NJ
CW201212-15NJ
FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD
Product Description
| Series: | CW201212 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 15nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | 60 @ 500MHz |
| Operating Temperature: | 3.6GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.083"" L x 0.059"" W (2.10mm x 1.50mm)","0.059"" (1.50mm)" |