CW100505-68NJ
5S-CW100505-68NJ
CW100505-68NJ
FIXED IND 68NH 180MA 1.12 OHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 68nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 180mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.12 Ohm |
| Frequency - Self Resonant: | 22 @ 200MHz |
| Operating Temperature: | 1.62GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.022"" W (1.00mm x 0.55mm)","0.024"" (0.60mm)" |