CW100505-27NJ
5S-CW100505-27NJ
CW100505-27NJ
FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 27nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 400mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 298 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | 26 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 2.48GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.022"" W (1.00mm x 0.55mm)","0.024"" (0.60mm)" |