CV201210-4R7K
5S-CV201210-4R7K
CV201210-4R7K
FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 30mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 45 @ 10MHz |
| Operating Temperature: | 35MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.057"" (1.45mm)" |