CV201210-330K
5S-CV201210-330K
CV201210-330K
FIXED IND 33UH 5MA 1.25 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 5mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.25 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 400kHz |
| Operating Temperature: | 13MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,400kHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.057"" (1.45mm)" |