CM322522-101KL
5S-CM322522-101KL
CM322522-101KL
FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD
Product Description
| Series: | CM322522 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 60mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 10 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,796kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)" |