CLF7045T-471M-D
5S-CLF7045T-471M-D
CLF7045T-471M-D
FIXED IND 470UH 370MA 1.42 OHM
Product Description
Series:CLF-D
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:470|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):370mA
Q @ Freq:430mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.704 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 150??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.272"" W (7.20mm x 6.90mm)","0.177"" (4.50mm)"