CLF7045T-101M-H
5S-CLF7045T-101M-H
CLF7045T-101M-H
FIXED IND 100UH 900MA 330 MOHM
Product Description
Series:CLF-H
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:750mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:330 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.272"" W (7.20mm x 6.90mm)","0.177"" (4.50mm)"