CLF7045T-100M
5S-CLF7045T-100M
CLF7045T-100M
FIXED IND 10UH 2.5A 38 MOHM SMD
Product Description
Series:CLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:2.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:45.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.272"" W (7.20mm x 6.90mm)","0.189"" (4.80mm)"