CLF12555T-470M
5S-CLF12555T-470M
CLF12555T-470M
FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:3.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:120 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.217"" (5.50mm)"