CLF12555T-330M
5S-CLF12555T-330M
CLF12555T-330M
FIXED IND 33UH 2.2A 67 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.2A |
| Q @ Freq: | 4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 80.4 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.217"" (5.50mm)" |