CLF12555T-330M
5S-CLF12555T-330M
CLF12555T-330M
FIXED IND 33UH 2.2A 67 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.2A
Q @ Freq:4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:80.4 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.217"" (5.50mm)"