CLF12555T-100M
5S-CLF12555T-100M
CLF12555T-100M
FIXED IND 10UH 3.9A 21 MOHM SMD
Product Description
| Series: | CLF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.9A |
| Q @ Freq: | 6.7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 25.2 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.217"" (5.50mm)" |