CLF12555T-100M
5S-CLF12555T-100M
CLF12555T-100M
FIXED IND 10UH 3.9A 21 MOHM SMD
Product Description
Series:CLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.9A
Q @ Freq:6.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:25.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.217"" (5.50mm)"