Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation CLF10040T-220M-H
CLF10040T-220M-H
5S-CLF10040T-220M-H
CLF10040T-220M-H
FIXED IND 22UH 2.7A 55 MOHM SMD
Product Description
Series:CLF-H
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.7A
Q @ Freq:2.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:55 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.382"" W (10.00mm x 9.70mm)","0.161"" (4.10mm)"