CIR4R7MCT
5S-CIR4R7MCT
CIR4R7MCT
FIXED IND 4.7MH 500MA
Product Description
| Series: | CI |
| Function: | Toroidal |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7mH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |