Fixed InductorsSumida America Components Inc. CDRH2D14NP-2R2NC
CDRH2D14NP-2R2NC
5S-CDRH2D14NP-2R2NC
CDRH2D14NP-2R2NC
FIXED IND 2.2UH 1.6A 94 MOHM SMD
Product Description
| Series: | CDRH2D14 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.6A |
| Q @ Freq: | 1.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 94 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.043"" (1.10mm)" |