Fixed InductorsSumida America Components Inc. CDRH127/LDNP-150MC
CDRH127/LDNP-150MC
5S-CDRH127/LDNP-150MC
CDRH127/LDNP-150MC
FIXED IND 15UH 5.65A 26.4 MOHM
Product Description
| Series: | CDRH127/LD |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.65A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 26.4 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.315"" (8.00mm)" |