Fixed InductorsSumida America Components Inc. CDRH125/LDNP-330MC
CDRH125/LDNP-330MC
5S-CDRH125/LDNP-330MC
CDRH125/LDNP-330MC
FIXED IND 33UH 2.6A 65 MOHM SMD
Product Description
| Series: | CDRH125/LD |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 65 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.236"" (6.00mm)" |