Fixed InductorsSumida America Components Inc. CDRH125/LDNP-220MC
CDRH125/LDNP-220MC
5S-CDRH125/LDNP-220MC
CDRH125/LDNP-220MC
FIXED IND 22UH 3.28A 44 MOHM SMD
Product Description
| Series: | CDRH125/LD |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.28A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 44 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.236"" (6.00mm)" |