Fixed InductorsSumida America Components Inc. CDR7D43MNNP-100NC
CDR7D43MNNP-100NC
5S-CDR7D43MNNP-100NC
CDR7D43MNNP-100NC
FIXED IND 10UH 2.5A 48.4 MOHM
Product Description
| Series: | CDR7D43MN |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à25% |
| DC Resistance (DCR): | 2.5A |
| Q @ Freq: | 4.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 48.4 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.177"" (4.50mm)" |