CBC3225T220MR
5S-CBC3225T220MR
CBC3225T220MR
FIXED IND 22UH 780MA 351 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):780mA
Q @ Freq:620mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:351 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.106"" (2.70mm)"