CBC3225T101MR
5S-CBC3225T101MR
CBC3225T101MR
FIXED IND 100UH 340MA 1.82 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):340mA
Q @ Freq:270mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.82 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:6MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.106"" (2.70mm)"