CBC3225T100KR
5S-CBC3225T100KR
CBC3225T100KR
FIXED IND 10UH 900MA 172.9 MOHM
Product Description
Series:CB
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:900mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:172.9 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:23MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.106"" (2.70mm)"