C0603C-11N0G1T2
5S-C0603C-11N0G1T2
C0603C-11N0G1T2
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 11nH |
| Tolerance: | ?à2% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 130 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 4GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.071"" L x 0.047"" W (1.80mm x 1.20mm)","0.040"" (1.02mm)" |