B82498F1222J000
5S-B82498F1222J000
B82498F1222J000
FIXED IND 2.2UH 130MA 1.6 OHM
Product Description
Series:SIMID
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):130mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 7.96MHz
Operating Temperature:330MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0907 (2317 Metric),"0.091"" L x 0.067"" W (2.30mm x 1.70mm)","0.055"" (1.40mm)"