B82422H1682K000
5S-B82422H1682K000
B82422H1682K000
FIXED IND 6.8UH 570MA 350 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):570mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:350 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:10 @ 2.52MHz
Operating Temperature:35MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 150??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.083"" (2.10mm)"