B82422H1473K000
5S-B82422H1473K000
B82422H1473K000
FIXED IND 47UH 230MA 2.1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):230mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 2.52MHz
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 150??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.083"" (2.10mm)"