B82422A1102K100
5S-B82422A1102K100
B82422A1102K100
FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
Product Description
Series:SIMID
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):380mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:340 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 7.96MHz
Operating Temperature:320MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,"2-SMD, J-Lead",1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.083"" (2.10mm)"