AX97-40680
5S-AX97-40680
AX97-40680
FIXED IND 68UH 2.5A 110 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:110 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.634"" L x 0.622"" W (16.10mm x 15.80mm)","0.284"" (7.21mm)"