AX97-404R7
5S-AX97-404R7
AX97-404R7
FIXED IND 4.7UH 9.3A 10 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9.3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:10 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.634"" L x 0.622"" W (16.10mm x 15.80mm)","0.284"" (7.21mm)"