AX97-308R2
5S-AX97-308R2
AX97-308R2
FIXED IND 8.2UH 5A 30 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 8.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 30 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.370"" W (13.46mm x 9.40mm)","0.232"" (5.90mm)" |