AX97-30331
5S-AX97-30331
AX97-30331
FIXED IND 330UH 800MA 1 OHM
Type:Ferrite
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.370"" W (13.46mm x 9.40mm)","0.232"" (5.90mm)"