AX97-301R0
5S-AX97-301R0
AX97-301R0
FIXED IND 1UH 8.5A 10 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):8.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:10 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.370"" W (13.46mm x 9.40mm)","0.232"" (5.90mm)"