AX97-30150
5S-AX97-30150
AX97-30150
FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:50 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.370"" W (13.46mm x 9.40mm)","0.232"" (5.90mm)"