AX97-30102
5S-AX97-30102
AX97-30102
FIXED IND 1MH 300MA 3.15 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.15 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.370"" W (13.46mm x 9.40mm)","0.232"" (5.90mm)" |