ASPI-0403S-222M-T
5S-ASPI-0403S-222M-T
ASPI-0403S-222M-T
FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM
Product Description
Series:ASPI-0403S
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:2.2mH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:8.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)"